O NÁS

MgA. Roman Čapek

Narozen 22.8.1975 v Praze
Vystudoval Filmovou a televizní fakultu Akademie múzických umění v Praze,
obor zvuková tvorba.

V oboru podniká od roku 1997 ve studiu Soundwave a produkční společnosti Cinemania.
Zvukový mistr celovečerních filmů např. Snowboarďáci, Rafťáci, Ro(c)k Podvraťáků, Manžel na Hodinu, Důvěrný nepřítel, Po čem muži touží, Zakleté pírko, Bábovky, Kurz manželské touhy, Ubal a zmiz, Ostrov, Prezidentka.
Zvukový mistr TV filmů a seriálů např. Expozitura, Sanitka 2, Pravý rytíř, Dvanáct měsíčků, Princezna a půl království, Jak si nevzít princeznu, O Vánoční hvězdě, Osada.
Reklamní kampaně např. Sazka, Nestlé, Nowaco, Radegast, Gambrinus, CEMM.
Dále se věnuje dabingu filmů (cca 2000 titulů pro společnosti Bonton, Nova, Česká televize, Prima, Vapet, Hollywood Classic),
nahrávání CD (např. James Harries, Šlapeto, Condurango, Emil Viklický).

Petr Stýblo

Narozen 14.7.1975 v Praze.
Vystudoval Střední průmyslovou školu sdělovací techniky Panská.

V roce 1993 nastupuje do České televize jako asistent zvuku. Od roku 1998 se věnuje činnosti zvukaře. Podílel se na zvukové a hudební složce divadelních představení, masteroval CD, má za sebou spolupráci na několika celovečerních filmech.
Natočil a postprodukoval řadu dokumentárních filmů, televizních magazínů a zábavných pořadů. Je mistrem zvuku pořadů hrané tvorby. Odvysílal stovky hodin živého vysílání. V roce 2008 jako první v České republice vysílal nesportovní přímý přenos ve formátu Dolby surround 5.0. Je sounddesignerem mnoha selfpromo a reklamních kampaní a spoluautorem identové hudby několika českých televizí.
V roce 2009 byl nominován na cenu Promax za spoluautorství hudby k identové kampani.
V roce 2009 pomohl České televizi získat 2. místo a v roce 2010 1. místo v soutěži Promax.